Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy

ENERGY ON sp. z o.o.

5 00025 000 brutto / mies.
  • Kwidzyn

    Kwidzyn, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • badanie potrzeb klientów i dobieranie optymalnego rozwiązania dostosowanego do ich potrzeb,

  • realizowanie, współtworzenie i wdrażanie strategii pozyskiwania nowych klientów,

  • spotkania z potencjalnymi klientami, negocjacje handlowe,

  • przeprowadzanie audytów obiektów,

  • przygotowanie ofert dla klientów indywidualnych, firm, rolników oraz podtrzymywanie z nimi relacji,

  • dbałość o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • kultura osobista, komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • wyważona pewność siebie i asertywność dostosowana do okoliczności,

  • uczciwość wobec klientów i współpracowników,

  • chęć stałego rozwoju i podnoszenia kompetencji,

  • determinacja do realizowania planów sprzedażowych,

  • prawa jazdy kat. B,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym, poparte wynikami sprzedażowymi lub referencjami,

  • mile widziana znajomość branży OZE (fotowoltaika, pompy ciepła) i elektromobilności, jednak wszystkiego Cię nauczymy. :)

To oferujemy

  • ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności w zgranym zespole, w którym każdy pracownik jest ważny i doceniany,

  • dostarczanie leadów sprzedażowych,

  • wsparcie działu projektowego i technicznego,

  • wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizji bez jego górnej granicy,

  • formę zatrudnienia zależną od Kandydata: umowy o pracę lub B2B,

  • samochód z kartą paliwową lub dodatek do własnego samochodu,

  • nowoczesne narzędzia pracy, takie jak dron,

  • cykliczne szkolenia produktowe i techniczne podnoszące kwalifikacje i kompetencje m.in. dostęp do platformy szkoleniowej z zakresu sprzedaży uznanego na rynku eksperta

O nas

Jeżeli:

• zależy Ci na zarabianiu dobrych pieniędzy i dlatego chcesz spróbować swoich sił w sprzedaży lub już wiesz, że sprzedaż jest dla Ciebie,

• jesteś zdeterminowany, łatwo się nie poddajesz i nie masz problemu z tym, że usłyszysz kilka razy „NIE”, zanim usłyszysz „TAK”,

• jesteś osoba kontaktową a nawiązywanie relacji z nowymi ludźmi jest dla Ciebie czymś naturalnym

...to być może jesteś osobą, której szukamy.

Poszukujemy utalentowanych ludzi do naszego działu handlowego Energy On.

Wierzymy w to, że prawdziwa sprzedaż to pomaganie ludziom i troszczenie się o ich dobro. Wiemy, że taka sprzedaż daje satysfakcję, rozwój i zadowolenie z pracy. Nie praktykujemy sprzedaży jako wciskania klientom produktów, których nie potrzebują za wszelką cenę. W naszym procesie sprzedaży skupiamy się na identyfikacji potrzeb klienta oraz doborze rozwiązań do niego dostosowanych. Nasze wysokie standardy obsługi wykluczają „sprzedaż za wszelką cenę”.

Kilka słów o nas:

W Energy On zajmujemy się pomaganiem klientom stać się świadomym uczestnikiem transformacji energetycznej. W Polsce odchodzimy od starego modelu kopcących spalanym węglem elektrowni dużych mocy z wielkimi kominami na rzecz małych, rozproszonych źródeł energii, które produkują prąd w czysty sposób. My robimy to za pomocą instalacji fotowoltaicznych.

Ale zaraz, czy fotowoltaika się nie kończy?

Być może nasłuchałeś się historii o wielkich i łatwych pieniądzach które zdobywają sprzedawcy w branży fotowoltaicznej, jak również o tych osobach, które skuszone wyżej wspomnianą wizją rezygnowały przegrane mówiąc, że agresywny rynek i ogromna konkurencja nie pozwala zdobyć klienta. W dodatku coraz więcej nagłówków w internecie wieszczy koniec fotowoltaiki.

Zatem czy zagraża nam obecny kryzys?

Słyszałeś o drastycznych podwyżkach cen prądu? Czy wiesz jaki cel procentowego udziału odnawialnych źródeł energii w krajowym miksie energetycznym wytyczyła Polsce Unia Europejska? Czy wiesz na jakie medium przesiada się transport i ogrzewnictwo? Dzisiaj do wszystkiego potrzebny jest prąd. Jest już niemal tak niezbędny do życia jak woda. Odpowiadając sobie na powyższe pytania, zorientujesz się jak perspektywiczna i rozwojowa jest ta branża w długim horyzoncie czasu.

Branża OZE ulega pogłębiającemu się procesowi profesjonalizacji. Coraz więcej firm i osób, które trafiły do niej przez przypadek bez odpowiedniego przygotowania merytorycznego wypada z rynku. Profesjonalizacja jest jednym z kół zamachowych naszego obecnego sukcesu. Obecnie realizujemy projekty mające na celu wprowadzenie na rynek nowych produktów i usług oraz optymalizacji procesu sprzedaży. W tej branży można przez długie lata stabilnie zarabiać dobre pieniądze, ale trzeba to robić z odpowiednim partnerem.

Jeżeli chcesz pracować z profesjonalistami, to nasza firma jest dla Ciebie!

Energy On – Włączamy myślenie na zieloną energię!