Doradca Techniczno - Handlowy

  • Wrocław, Legnica, Wałbrzych, dolnośląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 25.07.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 24.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WAGNER-SERVICE będący partnerem międzynarodowego koncernu J.WAGNER GmbH – wiodącego dostawcy wysokorozwiniętych technologicznie urządzeń lakierniczych, pistoletów i agregatów malarskich, poszukuje:

    Doradca Techniczno-Handlowy

    Przemysł - Metal i Proszki

    Region: województwo: dolnośląskie, część lubuskiego

    W CV proszę o wpisanie:

    charakterystykę firm, opis sprzedawanych produktów, charakterystykę odbiorców (np. klient indywidualny, zakład produkcyjny) oraz teren pracy

    Opis stanowiska:

    • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych urządzeń lakierniczych do przemysłu
    • Przeprowadzanie testów i uruchomień oraz prezentacja urządzeń w warunkach produkcyjnych
    • Pozyskiwanie nowych oraz aktywna obsługa istniejącej bazy klientów B2B w obszarze sprzedaży urządzeń lakierniczych
    • Przygotowanie ofert handlowych
    • Negocjacje handlowe
    • Szkolenia klientów z zakresu użytkowania i konserwacji sprzętu
    • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych
    • Raportowanie pracy w systemie CRM
    Wymagania:
    • Doświadczenie w handlu B2B minimum rok
    • Mile widziana znajomość rynku lub doświadczenie w zakresie współpracy z zakładami   produkcyjnymi z branży przemysłu lakierniczego (ciekłego i proszkowego)
    • Łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych
    • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
    • Znajomość MS Office
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie silnie powiązane z osiąganymi wynikami (podstawa + prowizja)
    • Pracę w renomowanym środowisku z branży lakierniczej
    • Atrakcyjny pakiet szkoleń
    • Dofinansowanie do programu Multisport
    • Korzystne ubezpieczenie grupowe
    • Świadczenia świąteczne

    Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie – prześlij swoją
    aplikację klikając w przycisk aplikowania.

    bottom