Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Miwi-Urmet Sp. z o.o.O firmie

Miwi-Urmet Sp. z o.o.

91-341 Łódź

Łódź

W związku z dynamicznym rozwojem firma z branży elektronicznych systemów zabezpieczeń
Miwi Urmet Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • doradztwo techniczne,
  • sporządzanie ofert i konfigurowanie systemów,
  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku,
  • opracowywanie raportów z zakresu powierzonych zadań.

Wymagania:

  • wyższe lub minimum średnie wykształcenie (preferowane techniczne: elektronika, elektrotechnika, informatyka),
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektro-instalacyjnej, elektrotechnicznej,
  • dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych,
  • odpowiedzialność i samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • możliwość rozwoju i samorealizacji,
  • stabilne zatrudnienie,
  • ruchomy czas pracy (między 8 a 17).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając APLIKUJ pod ogłoszeniem.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MIWI-URMET Sp. z o.o. 91-341 Łódź, ul. Pojezierska 90A, KRS 0000131666 zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę- Administratora, zgodnie z obowiązującymi zasadami RODO, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected] lub telefonicznie: 42 616 21 00.
Administratorem Twoich danych osobowych jest MIWI-URMET Sp. z o.o., 91-341 Łódź, ul. Pojezierska 90A, KRS 0000131666, e-mail: [email protected], tel. 42 616 21 00.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem: MIWI-URMET Sp. z o.o. 91-341 Łódź, ul. Pojezierska 90A, e-mail: [email protected], tel. 42 616 21 00.
Prosimy o podanie nazwy stanowiska.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy