Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

Alumetal-Technik Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt z klientami Alumetal-Technik

  • Obsługa zapytań klientów

  • Kontakt z nowymi klientami (telefoniczny, mailowy)

  • Sprzedaż produktów firmy (ścierniwa, maszyny, części zamienne)

  • Budowanie i obsługa bazy klientów (system CRM)

Nasze wymagania

  • Wymagane min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży dla firm (B2B) - mile widziane w przemyśle

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych w środowisku technicznym

  • Umiejętność samodzielnego organizowania swojej pracy

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2 (średniozaawansowany) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Szkolenia wdrożeniowe

  • Szkolenia produktowe (w tym wyjazdy do naszych dostawców)

  • Możliwość budowania własnej ścieżki kariery

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Wynagrodzenie podstawowe i dodatkowo prowizję od sprzedaży

  • Umowę o pracę

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Alumetal-Technik Sp. z o.o. Sp. k.

Alumetal-Technik to prężnie rozwijająca się firma działająca na terenie całej Polski. Zajmujemy się dystrybucją materiałów ściernych i urządzeń do obróbki metali. Tempo naszego rozwoju wzbudziło potrzebę rozbudowy zespołu handlowego o Doradcę Techniczno-Handlowego pracującego w siedzibie w Łodzi.

Przewiń do profilu firmy