Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

ANDRZEJEWSKI - Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.

św. Teresy od Dzieciątka Jezus 180

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe doradztwo techniczne

  • Analiza techniczna otrzymanych zapytań i dokumentacji

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Prezentacja koncepcji, produktów i rozwiązań systemowych Klientom

  • Utrzymywanie relacji biznesowych z dotychczasowymi i nowymi Kontrahentami

  • Współpracę z działem techniczny.

Podział czasu pracy
60%

Spotkania sprzedażowe

30%

Praca biurowa wykonywana z domu

10%

Spotkania w biurze

Nasze wymagania

  • Gotowość do podróży w obszarze sprzedaży

  • Znajomość rynku oraz potencjalnych klientów z branży produkcyjno – przemysłowej

  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, najlepiej w zakresie produktów technicznych i innowacyjnych

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych

  • Ambicja sprzedaży innowacyjnych i unikalnych produktów

  • Samodzielność i skuteczność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umową o pracę w renomowanej firmie z wysokiej jakości produktami

  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na powyższym stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Jesteśmy firmą oferującą kompleksową obsługę wielu gałęzi przemysłu.

Przewiń do profilu firmy