Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lider rozwiązań energooszczędnych i bezpiecznych aplikacji

    dla przemysłu poszukuje osób na stanowisko
    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie średnie
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży pneumatycznej
    • Umiejętność organizacji czasu pracy
    • Łatwość nawiązywania kontaktów

    OPIS STANOWISKA

    •  Aktywne poszukiwanie nowych klientów
    • Doradztwo techniczne w zakresie energooszczędnych rozwiązań u klientów
    • Systematyczny kontakt z dotychczasowymi klientami spółki
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
    • Dokonywanie bieżących analiz i raportowanie

    OFERUJEMY:

    • Pracę o charakterze stacjonarnym
    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Atrakcyjne i przejrzyste warunki wynagrodzenia (podstawa + premia uzależniona od osiąganych wyników sprzedażowych)
    • Rozwój osobisty poprzez wsparcie merytoryczne ze strony firmy i dostawców
    Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem „DV”
    Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji,
    zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101. poz. 926 ze zm.).