Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Lean-Tech sp. z o.o.O firmie

5 000‐7 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Lean-Tech to stabilna firma o ugruntowanej pozycji w branży projektowo - produkcyjnej. Zajmujemy się projektowaniem oraz wytwarzaniem specjalistycznych linii transportowych i produkcyjnych a także robotów przemysłowych agv Lean Cart. W związku z rozwojem Działu Sprzedaży poszukujemy do naszego zespołu:

OPIS STANOWISKA

  • poszukiwanie nowych Kontrahentów w obszarach: m.in. centra dystrybucyjne, zakłady produkcyjne, firmy integrujące
  • praca w systemie home office lub korzystanie z biura w siedzibie Firmy
  • utrzymywanie kontaktów z Kontrahentami w regionie
  • realizacja planów sprzedażowych i raportowanie
  • prowadzenie prezentacji dla Kontrahentów
  • budowanie dobrego wizerunku firmy
  • współpraca z Działem Konstrukcyjnym
  • doradztwo techniczne w doborze rozwiązań
  • udział w targach branżowych i konferencjach technicznych

WYMAGANIA

  • minimum 3-letnie, doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej (wymagane)
  • wykształcenie wyższe
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych
  • umiejętność prezentacji produktów i rozwiązań technicznych
  • wysoka dojrzałość biznesowa oraz samodzielność

GWARANTUJEMY

  • szacunek do Pracownika
  • współudział w rozwoju projektu robotów mobilnych Lean Cart
  • merytoryczne szkolenie w naszej centrali w Łanach k. Wrocławia
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników
  • wsparcie od kompetentnego zespołu, którego celem jest stały rozwój
  • narzędzia do wykonywania pracy (samochód, telefon, notebook)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy