Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy

PRODOCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
PRODOCK jest liczącym się na polskim rynku producentem ramp przeładunkowych i fartuchów uszczelniających oraz dynamicznie rozwijającą się marką.

Jeśli szukasz interesującej, mobilnej i pełnej niebanalnych wyzwań pracy w branży budowlanej zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:
Doradcy techniczno-handlowego
Miejsce pracy: mazowieckie, łódzkie, śląskie

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów firmy.
  • podtrzymywanie relacji oraz opieka nad klientem, rozwój współpracy.
  • zapewnienie fachowego i rzetelnego doradztwa oraz dostarczanie informacji techniczno-handlowych
  • obsługa zapytań, budżetowanie oraz ofertowanie.
  • wizyty na budowach oraz wspieranie realizacji projektów
  • realizacja planów sprzedaży.
  • bieżące planowanie i raportowanie w ramach systemów funkcjonujących w firmie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie, preferowane techniczne, mile widziane budowlane, elektryczne lub mechaniczne,
  • doświadczenie handlowe w branżach stolarki otworowej, techniki przeładunku, utrzymania ruchu, elektro-instalacyjnej lub ogólnobudowlanej stanowić będą dodatkowy atuty,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji z klientem,
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów i negocjacji na różnych szczeblach,
  • dyspozycyjność i dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoka kultura osobista i prezencja,
  • praktyczna znajomość pakietu aplikacji biurowych MS Office: Excel, PowerPoint, znajomość rysunku technicznego. Doświadczenie w pracy z systemami CRM, będą dodatkowym atutem.
  • samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
  • wsparcie merytoryczne, szkolenia
  • przejrzysty i bardzo atrakcyjny system motywacyjnego wynagrodzenia premiowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy