Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy

Farby Kabe Polska Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż farb proszkowych na podległym terenie

  • obszar działania zgodny z miejscem zamieszkania

  • analiza aktualnych trendów popytowych na podległym rynku

  • pozyskiwane nowych odbiorców, poszerzanie i podtrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami

  • doradztwo techniczne z zakresu aplikacji farb proszkowych

  • praca w oparciu o cele i plany sprzedażowe

Nasze wymagania

  • znajomość rynku powłok proszkowych lub branży przygotowania powierzchni

  • doświadczenie w sprzedaży farb proszkowych lub ciekłych

  • wiedza praktyczna z zakresu stosowania farb i lakierów proszkowych lub ciekłych

  • wiedza praktyczna z zakresu techniki aplikacji farb proszkowych

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • umiejętność dobrej organizacji własnej pracy

  • samodzielność, entuzjazm, dynamika w działaniu

  • znajomość narzędzi i technik sprzedaży, umiejętności negocjacyjne

  • zdolności interpersonalne, komunikatywność, otwartość dyspozycyjność

  • zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę z ekspertami w branży farb proszkowych

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet szkoleń i motywującą atmosferę

  • narzędzia pracy

  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe: współfinansowanie pakietu Multisport, świadczenia w ramach ZFŚS, pakiety medyczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

Farby KABE Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z kapitałem szwajcarskim, produkująca szeroką gamę materiałów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy