Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • Łomianki, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spectro-Lab Sp. z o.o.

    Firma Spectro-Lab powstała w roku 1981 i od tego czasu jest wiodącym
    dostawcą wyposażenia laboratoriów badawczych i kontroli jakości na terenie Polski.
    Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem wielu czołowych firm produkujących aparaturę testową i laboratoryjną.
    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łomianki, Warszawa
    Region: mazowieckie

    Praca w siedzibie firmy w Warszawie/Łomianki i na terenie całej Polski

    Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie: pozyskiwanie klientów i utrzymywanie istniejących kontaktów,  rozwijanie sprzedaży i realizacja strategii handlowej firmy dotyczącej grupy produktów z zakresu: aparatury testowej, badawczej i pomiarowej.

    Podstawowy zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych klientów na terenie kraju
    • Rozwijanie współpracy z istniejącymi klientami
    • Odpowiedzialność za zarządzanie podległą grupą produktów (wiedza techniczna, rozpoznanie konkurencji i rynku, promocja, sprzedaż)
    • Zwiększanie sprzedaży produktów i rozwijanie silnej pozycji na rynku
    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani absolwenci po kierunkach: mechanika, mechatronika lub kierunki pokrewne­)
    • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu: wytrzymałości materiałowej, hydrauliki, chłodnictwa i instalacji elektrycznych
    • Preferowane minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży / doradztwa, na aplikowanym stanowisku stanowisku lub podobnym (doświadczenie w kontaktach z klientami, przygotowywanie ofert/prezentacji, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych, uczestnictwo w przetargach krajowych)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność technicznego i przestrzennego myślenia
    • Otwartość, komunikatywność i kreatywność
    • Łatwość nawiązywania kontaktów, osobowość "handlowca"
    • Wysoka kultura osobista
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe, krajowe i zagraniczne),  samodzielność
    • Prawo jazdy kat. B

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość branży aparatury i urządzeń testowych oraz laboratoryjnych
    • Znajomość budowy urządzeń chłodniczych/grzewczych/mechanicznych
    • Doświadczenie w pomiarach lub testach materiałów
    • Stałą i stabilną pracę (umowę o pracę)
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
    • Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
    • Motywacyjny system wynagrodzeń
    • Pracę w młodym, zgranym zespole
    • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (m.in.: samochód, telefon, laptop)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Spectro-Lab z siedzibą w Łomiankach."