Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

SEMPRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • AKTYWNA sprzedaż – szukamy kogoś z tzw sales drive, jeśli wiesz jak to zrobić, lubisz to robić, to w efekcie dowieziesz wynik i „przy okazji” spełnisz też wszystkie inne, tak dobrze znane wymagania takie jak:

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z bieżącymi klientami

  • Przygotowywanie raportów i analiz, raportowanie wyników pracy

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowania umów handlowych

  • Monitorowanie rynku

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Reprezentowanie firmy na targach, imprezach branżowych

Nasze wymagania

  • KONIECZNIE – doświadczenie w sprzedaży z klientem przemysłowym B2B

  • Sales drive – zrozumienie czym jest AKTYWNA sprzedaż i chęć do pracy w takim charakterze,

  • minimum 2 letnie doświadczenie w branży przemysłowej

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Umiejętność pozyskiwania klientów i budowania długotrwałych relacji

  • Zmysł techniczny

  • Kreatywność i samodzielność w kontaktach z klientem

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Zaangażowanie, dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość obsługi programów pakietu Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie + premie za efektywność

  • Samochód służbowy

  • Narzędzia umożliwiające codzienny komfort pracy

  • Świetną atmosferę pracy, wszyscy nam jej zazdroszczą

  • Jeśli lubisz poczucie, że tworzysz cos trwałego - udział w rozwoju nowego projektu firmy

SEMPRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma SEMPRE szuka asów sprzedaży.

Jeśli posiadasz doświadczenie w branży maszyn dla przemysłu drzewnego i meblarskiego to nie musimy Ci przedstawiać naszej firmy. Jeżeli nazwa nic Ci nie mówi – nie wysyłaj CV, prawdopodobnie nie masz odpowiedniej wiedzy i nie Ciebie szukamy. Poszerzamy asortyment i możliwości, wdrażamy nowe rozwiązania i chcemy podbić nimi rynek. Jeśli masz odwagę dołączyć do zespołu, w którym cenimy inicjatywę i odpowiednio ją wynagradzamy, a dodatkowo spełniasz poniższe wymagania – koniecznie wyślij nam swoją CV-kę - jeśli jesteś na prawdę dobry to na pewno się odezwiemy.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Nie mamy owocowych poniedziałków, karnetów na siłownię, kącika z Xbox i konsultacji psiego behawiorysty – na to wszystko zarobisz sam dzięki premiom, które dostaniesz za AKTYWNĄ sprzedaż.

Wiemy, że handlowiec pracuje dla premii – stwarzamy warunki, aby były one na prawdę wysokie. Benefity zafundujesz sobie sam. Będzie Cię na nie stać.

Mamy oczywiście wypracowane standardy współpracy, abyś w komfortowych warunkach mógł podbijać rynek.