Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy

STEICO CEE Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca mobilna na terenie województw: łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego, świętokrzyskiego oraz lubelskiego,

  • Doradztwo techniczne w obrębie zastosowania produktów STEICO,

  • Rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym terenie,

  • Współpraca z Klientami Spółki oraz utrzymywanie pozytywnych relacji,

  • Monitorowanie działań oraz prowadzenie negocjacji,

  • Przygotowywanie ofert handlowych i raportowanie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego o specjalności: budownictwo, technologia drewna lub pokrewne,

  • Znajomości branży budownictwa drewnianego jak i lokalnego rynku oraz potencjalnych Klientów,

  • Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,

  • Dużej motywacji do pracy oraz nastawienia na realizację celów,

  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Miejsce zamieszkania w obrębie miejsca pracy.

To oferujemy

  • Urozmaiconą pracę za adekwatne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowania,

  • Smukłą strukturę organizacyjną i możliwość samodzielnego działania,

  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń - dostosowanych do indywidualnych potrzeb,

  • Bogatą ofertę świadczeń socjalnych dla Pracowników oraz ich rodzin.