Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

Reca Polska Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów profesjonalnych (Premium) dla sektora przemysłowego Małych i Średnich Przedsiębiorstw różnych branż

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozbudowa istniejącej bazy

  • Nawiązywanie kontaktów w branży przemysłowo-budowlanej (działy utrzymania ruchu, produkcji, zaopatrzenia, konstrukcji i budowy maszyn, firmy budowlane, kierownicy budów i inne zw. z produkcją przemysłową)

  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i profesjonalne doradztwo techniczne

  • Umiejętność negocjacji handlowych i skutecznego zamykania sprzedaży

  • Planowanie i raportowanie pracy w CRM

  • Gotowość do codziennej jazdy samochodem służbowym na podległym terenie i pracy zdalnej (home office)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym w branży technicznej i w sprzedaży w sektorze B2B

  • Orientacja na wynik i osiąganie planów sprzedażowych

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami

  • Umiejętność rozmów z właścicielami, dyrektorami, kierownikami oraz pracownikami produkcji

  • Umiejętność wdrażania nowych rozwiązań narzędziowych u klientów oraz umiejętność rozwiązywania różnych sytuacji poprzez merytoryczne i fachowe doradztwo

  • Umiejętność zarządzania czasem oraz planowania i organizacji pracy własnej w terenie

  • Skuteczność i konsekwencja w działaniu

  • Rzetelność i zaangażowanie

  • Samodyscyplina i wysoka kultura osobista

  • Znajomość branży narzędziowej i elementów złącznych oraz potencjalnych klientów z sektora produkcyjnego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, tablet samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

  • Ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i jego najbliższej rodziny

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Współpracę z klientem w oparciu o produkty z grupy Premium

  • Pracę mobilną

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnie funkcjonującej organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności

  • Możliwość korzystania z innowacyjnych rozwiązań informatycznych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • karta multisport

Reca Polska Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu, o długiej tradycji, ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej w Polsce od ponad 20 lat, specjalizuje się w branży narzędziowej i elementów złącznych oraz dystrybuuje produkty premium do klientów z sektora B2B. Nasi fachowi handlowcy umożliwiają spełnianie wszelkich potrzeb klientów, wspierają ich i jednocześnie odciążają, a więc pomagają w osiąganiu sukcesu! Reca na Ciebie właśnie czeka!

Przewiń do profilu firmy