Doradca Techniczno-Handlowy

PROMSTAHL Polska Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 20 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne i handlowe

  • Praca w trybie Home Office oraz w terenie na obszarze - województw: małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie

Nasze wymagania

  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami

  • Pełnego zaangażowania w realizację powierzonych zadań

  • Samodzielności, rzetelności i profesjonalizmu w działaniu

  • Wysokiej motywacji i samodyscypliny

  • Doświadczenie w branży systemów przeładunkowych lub branży budowlanej

  • Dobrej obsługi komputera i pakietu MS Office

  • Prawa jazdy kat B

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę plus prowizja

  • Samochód służbowy, komputer, telefon

  • Możliwość rozwoju zawodowego

PROMSTAHL Polska Sp. z o.o.

PROMSTAHL Polska Sp. z o.o. jest renomowanym producentem systemów przeładunkowych oraz częścią grupy przemysłowej PJP Makrum S.A. specjalizującej się w budowie maszyn i urządzeń dla przemysłu i branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje