Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

WAGNER-SERVICE sp. z o.o. sp. k.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi.

  • Identyfikowanie nowych możliwości rozwoju biznesu z klientami poprzez strategiczny rozwój stałej współpracy.

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz aktywna obsługa istniejącej bazy klientów B2B.

  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych urządzeń dla budownictwa.

  • Przeprowadzanie testów i uruchomień oraz prezentacja urządzeń w warunkach budowy.

  • Przygotowanie ofert handlowych.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Przeprowadzanie szkoleń dla klientów z zakresu użytkowania i konserwacji oferowanych urządzeń.

  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych.

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

  • Raportowanie bieżących działań w systemie CRM.

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych.

  • Umiejętności dobrej organizacji pracy własnej.

  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów.

  • Dobra znajomość MS Office.

  • Mile widziane doświadczenie w handlu w branży budowlanej.

  • Mile widziana znajomość rynku budowlanego (producentów chemii budowlanej, hurtownie budowlane itp.).

  • Z uwagi na dedykowany region pracy - preferowane miejsce zamieszkania na terenie województwa podkarpackiego.

  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami.

  • Służbowe narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop)

  • Atrakcyjny pakiet szkoleń oraz inwestycje w rozwój zawodowy.

  • Dofinansowanie do programu Multi Sport.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą wysokorozwiniętych technologicznie maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami ciekłymi i proszkowymi.

Przewiń do profilu firmy