Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno Handlowy

REVOLT ENERGY SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z obszaru B2C i B2B
  • Sprzedaż produktów firmy i negocjacje handlowe
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Dbałość o wizerunek firmy i jej reprezentacja

Nasze wymagania

  • Tylko osoby z doświadczeniem w sprzedaży fotowoltaiki – warunek konieczny
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • Wysoka motywacja w realizacji zadań i determinacja w osiągnięciu założonych celów
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji
  • Czynne prawo jazdy kat. B. i gotowość do pracy w terenie
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • zatrudnienie w systemie B2B na atrakcyjnych warunkach
  • niezbędne narzędzia pracy
  • stałą podstawę wynagrodzenia oraz wysokie, atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • wysoką kulturę współpracy oraz opiekę sprzedażową i posprzedażową
  • szkolenia z obsługi systemów informatycznych,
  • elastyczny czas pracy,
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie,

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

REVOLT ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

Jesteś najlepszy w sprzedaży PV?

Chcesz zarabiać 30 000,00 lub więcej?

Dajemy leady, podstawę i narzędzia pracy ! Zawsze wypłacamy prowizję!

Revolt Energy to kolejna inwestycja Grupy Blachotrapez. Inwestycja, której motorem napędowym jest najnowsza technologia. Łącząc wiedzę ekspertów, wieloletnie doświadczenie i wykorzystując posiadane zasoby - już teraz wyznaczamy rewolucyjne standardy w branży fotowoltaiki.

Poszukujemy absolutnych liderów sprzedaży w branży fotowoltaiki. Jesteśmy nastawieni na sukces marki i przede wszystkim naszych ludzi, dlatego stawiamy na najlepszych! Jeśli potrafisz skutecznie sprzedawać fotowoltaikę i czujesz się świetnie w tej branży a równocześnie chcesz pracować w stabilnej i silnej organizacji. Dołącz do nas !!!!!!!!

Doradca Techniczno Handlowy, lubelskie