Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Siniat Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja budżetu sprzedażowego wszystkich grup produktowych na podległym terenie oraz kontrola wielkości realizacji sprzedaży do poszczególnych odbiorców i segmentów rynku

  • Rozwój współpracy z Klientami zorientowanymi na obsługę inwestycji oraz zwiększenie sprzedaży produktów technicznych w podległym regionie

  • Monitorowanie działań konkurencji, akcji sprzedażowych i programów lojalnościowych

  • Współpraca przy przygotowywaniu przez nich ofert inwestycyjnych dla firm wykonawczych

  • Pomoc firmom dystrybucyjnym przy nawiązywaniu współpracy z nowymi firmami wykonawczymi

  • Przeprowadzanie szkoleń technicznych dla firm dystrybucyjnych w regionie i ich Klientów

  • Wprowadzanie i popularyzacja na rynku regionalnym nowych produktów i systemów technicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (studia na kierunku budownictwo lub architektura będą dodatkowym atutem)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku

  • Znajomość rynku materiałów budowlanych i ich dystrybucji

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, wsparcie zespołu i przełożonego

  • Pakiet benefitów pracowniczych (prywatna opieka medyczna, możliwość nauki języka angielskiego i języka niemieckiego, dofinansowanie karty sportowej i wiele więcej!)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • premie

  • nagrody jubileuszowe

  • udział w projektach międzynarodowych

  • prezenty z okazji świąt

  • prezenty z okazji narodzin dziecka

  • program psychologicznego wsparcia pracowników

ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI

Udział w realizacji zakładanych celów sprzedażowych w podległym regionie poprzez współpracę z podmiotami odpowiedzialnymi za proces inwestycji budowlanych (kluczowi klienci, wykonawcy, projektanci) oraz wzmocnienie wizerunku marki Siniat.

Kandydatów zainteresowanych tym stanowiskiem i spełniających powyższe wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa Sp. z o.o. i Siniat Sp. z o.o. wchodzą w skład grupy kapitałowej Etex Building Performance – dywizji międzynarodowego koncernu Etex Group, będącego jednym ze światowych liderów na rynku rozwiązań budowlanych i biernej ochrony przeciwpożarowej.

Przewiń do profilu firmy