Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

ALTIOS POLSKA

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

francuskiej firmy NORMALU, www.barrisol.com, znanej pod marką BARRISOL, specjalizującej się w produkcji i sprzedaży sufitów oraz ścian napinanych, a także projektów 3D foteli i oświetlenia.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój marki Barrisol na terenie Polski i krajów ościennych;

  • aktywny udział w ustalaniu i wdrażaniu strategii handlowej wśród dystrybutorów oraz wspieranie ich w akcjach promocyjnych;

  • odpowiedzialność za osiągnięcie wyznaczonych celów handlowych;

  • monitorowanie i rozwój portfolio klientów oraz partnerów;

  • wdrażanie warunków współpracy w porozumieniu z Działem Sprzedaży i Zarządem;

  • informowanie partnerów oraz klientów o nowych rozwiązaniach oraz wdrażanie ich;

  • zrozumienie specyfikacji oferowanych produktów i usług oraz proponowanie rozwiązań odpowiednich do potrzeb klienta;

  • udział w spotkaniach i targach branżowych;

  • nadzór nad prawidłowością i terminowością płatności wystawionych faktur;

  • monitorowanie rynku i konkurencji;

  • ustalanie harmonogramów i sporządzanie cotygodniowych raportów.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie: min. licencjat (preferowane kierunki: techniczne i/lub handlowe);

  • mile widziane co najmniej 10-15 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie - znajomość innego języka obcego (np. francuskiego) będzie dodatkowym atutem;

  • umiejętność czytania rysunków technicznych;

  • doświadczenie w przekazywaniu informacji między klientami a biurami projektowymi;

  • umiejętność tworzenia i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych;

  • znajomość branży budowlanej, w szczególności w zakresie: akustyki, oświetlenia lub klimatyzacji, będzie dodatkowym atutem;

  • umiejętność zarządzania priorytetami, dobra organizacja pracy własnej i dotrzymywanie terminów;

  • umiejętność szybkiej i dokładnej pracy, dynamizm, samodzielność w działaniu, zdroworozsądkowe podejście do wykonywanych zadań;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych (m. in. spotkania handlowe we Francji co 2 miesiące);

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu;

  • znajomość oprogramowania CRM, AUTOCAD będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej organizacji, w systemie „home office”;

  • udział w realizacji projektów dla największych światowych marek i sieci;

  • atrakcyjny system premiowy;

  • wysoką kulturę organizacyjną;

  • wsparcie na każdym etapie działania;

  • sprzęt służbowy (samochód, laptop, telefon).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim za pośrednictwem przycisku: Aplikuj

ALTIOS POLSKA należy do wiodącej grupy w międzynarodowym wsparciu biznesowym ALTIOS International (www.altios.com), posiadającej 32 oddziały na całym świecie oraz rozbudowaną sieć partnerów, zatrudniającej ponad 750 ekspertów.

Przewiń do profilu firmy