Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

ALTIOS POLSKA

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

dla naszego klienta, francuskiej firmy LIPHATECH, światowego lidera w dziedzinie badań, produkcji i dystrybucji innowacyjnych produktów do zwalczania szkodników, poszukujemy:

DORADCY TECHNICZNO-HANDLOWEGO

(miejsce pracy: Polska)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój marki Liphatech poprzez sprzedaż i promocję produktów na rynku lokalnym;

  • wspieranie dystrybutorów i ich klientów – doradztwo techniczne i marketingowe;

  • monitorowanie i rozwój portfolio klientów oraz partnerów handlowych;

  • przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami;

  • osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych;

  • proponowanie działań marketingowych oraz uczestniczenie w wydarzeniach promocyjnych;

  • uczestnictwo w określaniu polityki handlowej dla swojego obszaru;

  • monitorowanie rynku i konkurencji;

  • ustalanie harmonogramów pracy i sporządzanie cotygodniowych raportów.

Wymagania pracodawcy

  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie - znajomość innego języka obcego (np. francuskiego) będzie dodatkowym atutem;

  • wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w podobnym obszarze biznesowym będzie plusem;

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;

  • umiejętność tworzenia i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych;

  • umiejętność w zakresie sprzedaży i obsługi klienta;

  • umiejętność zarządzania priorytetami, dobra organizacja pracy własnej i dotrzymywanie terminów bez codziennego, bezpośredniego nadzoru;

  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu oraz podejmowaniu decyzji;

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Pracodawca oferuje

  • wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie działalności;

  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po 3 miesiącach okresu próbnego);

  • atrakcyjny system premiowy;

  • 100% praca zdalna w systemie „home office”;

  • sprzęt służbowy (samochód, laptop, telefon), również do użytku prywatnego.

Jeśli masz pewność, że odniesiesz sukces na tym stanowisku, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, nie wahaj się aplikować. Zawsze szukamy przede wszystkim różnorodności i talentu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim za pośrednictwem przycisku: Aplikuj

ALTIOS POLSKA należy do wiodącej grupy w międzynarodowym wsparciu biznesowym ALTIOS International (www.altios.com), posiadającej 32 oddziały na całym świecie oraz rozbudowaną sieć partnerów, zatrudniającej ponad 750 ekspertów.

Przewiń do profilu firmy