Oferta pracy

Doradca techniczno – handlowy

Eko-Sanit Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Eko-Sanit posiada ugruntowaną pozycję na rynku w zakresie:
- sprzedaży urządzeń oraz materiałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
- kompleksowego prowadzenia serwisu urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz całych instalacji obiektowych
- dostaw materiałów eksploatacyjnych do urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
- doradztwa technicznego.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczno – handlowe przy doborze urządzeń
  • utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • monitorowanie rynku inwestycji w regionie
  • przygotowywanie ofert technicznych i handlowych
  • pozyskiwanie i realizacja zamówień
  • realizacja planów sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne z zakresu HVAC)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność współpracy z klientem
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym w branży HVAC
  • mile widziana wiedza techniczna z zakresu doboru i działania urządzeń HVAC

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia za realizację planów sprzedaży
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • prywatne ubezpieczenie medyczne, grupowe ubezpieczenie na życie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie na CV klauzul:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Doradca techniczno-handlowy przez Eko-Sanit Sp. z o.o. Sp.k. zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. Nr 133, poz.883 (tekst jednolity Dz.U. 2016 poz. 922)."
oraz
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci numeru telefonu, adresu e-mail oraz zdjęcia zamieszczonego w CV, dla potrzeb sprawnego przeprowadzenia rekrutacji, w celu ułatwienia komunikacji z pracodawcą (zgodnie z RODO).
oraz
"Potwierdzam, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie i jestem świadom, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. "

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eko-Sanit Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Lublinie, ul. Piaskowa 23. Szczegółowe informacje dostępne tutaj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy