Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy

Dorhen Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Lider systemów elewacyjnych pracujący głównie w sektorze inwestycyjnym

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami,
  • Analiza rynku pod kątem nowych inwestycji
  • Realizacja planu sprzedaży,
  • Doradztwo techniczne,
  • Rozwijanie współpracy z biurami projektowymi, wykonawcami i inwestorami
  • Dokonywanie bieżących analiz, raportowanie,
  • Monitorowanie inwestycji na rynku oraz działań konkurencji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu,
  • Znajomość rynku materiałów budowlanych (preferowane),
  • Znajomość rynku inwestycyjnego (mile widziane) – projektów inwestycyjnych
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Kreatywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
  • Dobrej organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Własna działalność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Miejsce pracy: zachodnia część Polski

Oferujemy:

  • Pracę w prężnym zespole,
  • Perspektywy rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - system prowizyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny)
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy