Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 29.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chiorino Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej korporacji założonej w 1906 roku we Włoszech. Jesteśmy liderem w produkcji taśm transportujących, pasów napędowych i pasów zębatych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: woj. lubuskie i wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż produktów firmy,
    • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów (taśmy transportujące, pasy napędowe, koła pasowe itp.)
    • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z zapytaniami klientów,
    • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • planowanie własnych działań handlowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
    • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub doświadczenie w sprzedaży artykułów technicznych,
    • prawo jazdy kat. B,
    • samodzielność,
    • dobra organizacja pracy własnej,
    • miejsce zamieszkania woj. podlaskie.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • profesjonalne szkolenia,
    • pracę w młodym, ambitnym zespole,
    • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników pracy.

    Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesłać za pomocą przycisku.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Doradca techniczno-handlowy i dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Chiorino Sp. z o.o. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str.1).”