Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 14.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Tweetop Sp. z o.o. - producent systemów instalacyjnych wodnych i grzewczych , poszukuje kandydata na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • monitorowanie i analiza podległego terenu,
    • podtrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi Klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych,
    • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji,
    • negocjacje z odbiorcami,
    • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
    • przygotowywanie raportów z podejmowanych działań.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej mile widziana znajomość branży instalacyjnej
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS Office,
    • dobra organizacja pracy, uczciwość i rzetelność,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • wysoka kultura osobista,
    • prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • szkolenia wdrażające,
    • możliwości ciągłego rozwoju.
    • atrakcyjny system premiowy,
    • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych: telefon, komputer, samochód
    • możliwość ubezpieczenia grupowego, opieka medyczna.
    Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tweetop Sp z.o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Tweetop Sp z.o.o.. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.