Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

Dorhen Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami,

  • Analiza rynku pod kątem nowych inwestycji,

  • Realizacja planu sprzedaży,

  • Doradztwo techniczne,

  • Rozwijanie współpracy z biurami projektowymi, wykonawcami i inwestorami,

  • Dokonywanie bieżących analiz, raportowanie,

  • Monitorowanie inwestycji na rynku oraz działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu,

  • Znajomość rynku materiałów budowlanych (preferowane),

  • Znajomość rynku inwestycyjnego (mile widziane) – projektów inwestycyjnych,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Kreatywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Własna działalność,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Miejsce pracy: wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie.

To oferujemy

  • Pracę w prężnym zespole,

  • Perspektywy rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - system prowizyjny,

  • Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

System INFATEC - Lider systemów elewacyjnych z klinkierem pracujący głównie w sektorze inwestycyjnym