Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy

Goldsun Radosław Szewczuk

5 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży

  • Sprzedaż produktów Goldsun (fotowoltaika, pompy ciepła, dachy solarne, altany solarne, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, klimatyzacja, rekuperacja)

  • Prezentacja oferty Goldsun klientom biznesowym i indywidualnym

  • Uczestnictwo w szkoleniach branżowych

  • Raportowanie wyników do przełożonych

  • Uczestnictwo w targach

  • Sprzedaż instalacji PV o mocy od 3 kWp do 1000 kWp

  • Sprzedaż pomp ciepła

  • Sprzedaż rekuperacji i klimatyzacji

Podział czasu pracy
80%

Aktywna sprzedaż

10%

Prace biurowe

10%

Inne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Prawo jazdy kat.B

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Determinacja w działaniu oraz nastawienie na realizację celu

  • Wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie w sprzedaży: fotowoltaiki, pomp ciepła, energii, gazu, telefonii, ubezpieczeń, telewizji, lub produktów dla klientów premium (będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność pracy z CRM

  • Dobra obsługa MS Office

  • Znajomość technik sprzedaży oraz technik negocjacyjnych

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie województwa

To oferujemy

  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż w kraju

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz wysokich premii

  • Możliwości rozwoju i awansu

  • Szkolenia produktowe

  • Wsparcie doświadczonych pracowników oraz Back Office

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Sprzedaż: pomp ciepła, fotowoltaiki, carportów oraz dodatkowych produktów i usług

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym auto służbowe z kartą flota

  • Stabilne zatrudnienie

  • Praca w promieniu ok. 70km od miejsca zamieszkania

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowy urlop

Dlaczego praca w Goldsun?

Jesteśmy profesjonalistami! Za naszą firmą przemawia wieloletnie doświadczenie, potwierdzone realizacją ponad 5000 sztuk instalacji fotowoltaicznych.

Zatrudniamy ponad 80 osób co sprawia, że jesteśmy jedną z największych firm w branży. Na rynku jesteśmy już 7 lat!

To właśnie my, wprowadzaliśmy na krajowy rynek fotowoltaikę!

Siedziba i magazyny naszej firmy znajdują się w pięknym i słynącym z wielu zabytków mieście Zamość. Dodatkowo jako jedna z nielicznych firm z branży posiadamy stacjonarne oddziały firmy w: Lublinie, Radomiu i Tarnowie.

Zajmujemy się wszystkim kompleksowo, całość inwestycji realizujemy własnymi siłami i na żadnym etapie nie korzystamy z podwykonawców. Nad prawidłowym działaniem instalacji u naszych Klientów odpowiada nasz własny, profesjonalny serwis który zapewnia monitoring instalacji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Tylko w 2020r. otrzymaliśmy ponad 800 poleceń od naszych Klientów! Jest to najlepszy dowód na nasz profesjonalizm oraz najwyższą jakość obsługi Klienta.

Przewiń do profilu firmy