Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy

OD.NOVA ENERGIA sp. z o.o. sp. k.O firmie

5 000‐10 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Kompleksowe usługi fotowoltaiczne dla domu i firmy.

Zakres obowiązków:

  • budowa i dynamiczny rozwój rynku fotowoltaicznego
  • realizowanie planów sprzedażowych dla klienta indywidualnego
  • analiza celów sprzedażowych oraz strategii sprzedaży
  • budowanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami firmy
  • prowadzenie działań mających na celu zdobycie nowych klientów w sektorze B2C
  • współpraca z innymi działami firmy
  • przygotowywanie i negocjowanie ofert

Wymagamy:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (mile widziane doświadczenie w zakresie sprzedaży fotowoltaiki)
  • znajomość branży OZE
  • umiejętności sprzedażowe
  • umiejętność obsługi komputera (pakietu MS Office)
  • silna motywacja do pracy i orientacja na cel
  • umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji międzyludzkich
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • wsparcie w zakresie umawiania spotkań
  • szkolenia techniczne oraz sprzedażowe
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy