Ta oferta pracy jest nieaktualna od 112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-02-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Polsce istniejemy od 1998 roku jako firma handlowa zarządzana rodzinnie. Działamy na rynku związanym z szeroko pojętym transportem lądowym oraz morskim. Dostarczamy komponenty do produkcji: zabudów samochodowych, jachtów, autobusów, pociągów.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
    sprzedaż klejów metakrylowych

    Miejsce pracy: Polska

    Opis stanowiska:

    • realizacja strategii marketingowej i sprzedażowej na powierzonym terenie,
    • aktywna sprzedaż na terenie Polski,
    • pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami,
    • organizacja spotkań, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
    • monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji,
    • doradztwo techniczne w zakresie produktów do zabudów samochodowych oraz łodzi,
    • raportowanie wyników pracy,
    • dbanie o dobre  imię i wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • wymagana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • wykształcenie techniczne (min. średnie),
    • doświadczenie w automotive (min. 2 lata),
    • znajomość rynku klejów strukturalnych,
    • znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania,
    • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
    • silna motywacja do osiągnięcia założonych celów,
    • dyspozycyjność i mobilność,
    • znajomość specyfiki regionalnego rynku,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
    • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów).

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja) od osiąganych wyników,
    • samochód służbowy+ karta paliwowa,
    • laptop służbowy,
    • telefon służbowy,
    • darmowy system szkoleń  produktowych, sprzedażowych i interpersonalnych,
    • wsparcie managera sprzedaży,
    • dostęp do niezbędnych materiałów promocyjnych i reklamowych,
    • sprzedaż najlepszych produktów dostępnych na rynku,
    • dużą samodzielność w pracy,
    • możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem + list motywacyjny) w j. polskim i j. angielskim poprzez kliknięcie przycisku APLIKUJ.

    Więcej o nas na stronie: www.inter-car.pl

    Do wysyłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)"

    bottom