Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma BREVIS tworzy innowacyjne rozwiązania wentylacyjne dla obiektów mieszkalnych, publicznych i komercyjnych. Jesteśmy największym polskim producentem nawiewników powietrza, który jako pierwszy wprowadza na rynek międzynarodowy filtrację powietrza w najpopularniejszym systemie wentylacji. Aby wzmocnić naszą sieć handlową, poszukujemy osoby, która chce rozwijać swoje umiejętności w środowisku branży budowlanej.

    Obszar działań – Województwo śląskie, małopolskie

    Zakres obowiązków:

    • praca w następujących grupach docelowych: architekci, deweloperzy, firmy budowlane, administracje budynków, wspólnoty, spółdzielnie mieszkaniowe, producenci okien, salony sprzedaży okien, montażyści okien.
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami
    • realizacja celów sprzedażowych na podległym terenie
    • prezentacja produktów firmy BREVIS
    • rozmowy handlowe, negocjacja cen, wsparcie techniczne
    • raportowanie działań handlowych

    Wymagania:

    • duża motywacja do pracy i orientacja na wynik
    • łatwość przyswajania zagadnień technicznych
    • umiejętność technicznego i analitycznego myślenia
    • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
    • doświadczenie w sprzedaży
    • potencjał sprzedażowy
    • prawo jazdy kat. B ze stażem
    • wysokie zdolności interpersonalne
    • dobre zdolności organizacyjne
    • samodzielność, sumienność i zaangażowanie

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
    • umowę o pracę
    • samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy
    • wynagrodzenie składające się z podstawy i premii uzależnionej od wyników
    • wsparcie marketingowe
    • wsparcie merytoryczne w zakresie produktowym
    • materiały szkoleniowe i promocyjne (prezentacje multimedialne, katalogi, foldery, ekspozytory itd.)
    • możliwość rozwoju, szkoleń i treningów personalnych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.