Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy

OD.NOVA ENERGIA sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie strategii sprzedaży oraz realizowanie celów sprzedażowych

  • realizowanie planów sprzedażowych dla klienta indywidualnego

  • budowanie długofalowych relacji z klientami firmy

  • pozyskiwanie nowych klientów w sektorze B2C

  • przygotowywanie i negocjowanie ofert

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • silna motywacja do pracy i orientacji na realizacje celów

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (doświadczenie w zakresie sprzedaży fotowoltaiki będzie dodatkowym atutem)

  • znajomość branży OZE (Odnawialne Źródła Energii)

  • umiejętności sprzedażowe

  • umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji międzyludzkich

  • umiejętność obsługi komputera (pakietu MS Office)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania - realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia

  • elastyczny model zatrudnienia (umowę o pracę, B2B, umowę zlecenie)

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • wsparcie w zakresie umawiania spotkań

  • szkolenia techniczne oraz sprzedażowe

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

OD.NOVA ENERGIA sp. z o.o. sp. k.

Kompleksowe usługi fotowoltaiczne dla domu i firmy.

OD.NOVAENERGIA to przywilej łączenia pasji z karierą. Odnawialne źródła energii to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim styl życia. Chcemy obniżać rachunki za energię w domach naszych Klientów, chcemy zmniejszać zanieczyszczenie powietrza i zapobiec przerwom w dostawie prądu w czasie finału Ligi Mistrzów.

Przewiń do profilu firmy