Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

Cedat Sp. z o. o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
polski producent chemii budowlanej marki CEKOL, firma działająca na rynku od 30 lat, zatrudni pracownika na stanowisko:

ZADANIA:

  • sprzedaż produktów w obszarze B2B
  • realizacja planów sprzedaży
  • rozwój sieci sprzedaży oraz oferty produktowej
  • serwis handlowy, prowadzenie szkoleń produktowych
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych
  • budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z Klientami

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

  • woj. małopolskie
  • rynek tradycyjny

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie – mile widziane wykształcenie budowlane
  • umiejętność i doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży
  • znajomość branży – chemia budowlana, materiały budowlane
  • znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych
  • nastawienie na wyniki sprzedaży
  • dyspozycyjność, samodzielność, sumienność, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

OFERUJEMY:

  • pracę w polskiej firmie z tradycjami
  • pracę z produktami znanej i renomowanej polskiej marki
  • cykliczne szkolenia podnoszące kompetencje sprzedażowe i produktowe
  • narzędzia pracy ( samochód, laptop, telefon komórkowy )
  • wsparcie innych działów (marketing, dział technologii i kontroli jakości)
  • atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń prowizyjnych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne