Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

Cedat Sp. z o. o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów w obszarze B2B

  • realizacja planów sprzedaży

  • rozwój sieci sprzedaży oraz oferty produktowej

  • serwis handlowy, prowadzenie szkoleń produktowych

  • dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych

  • budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie – mile widziane wykształcenie budowlane

  • umiejętność i doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży

  • znajomość branży – chemia budowlana, materiały budowlane

  • znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych

  • nastawienie na wyniki sprzedaży

  • dyspozycyjność, samodzielność, sumienność, komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • pracę w polskiej firmie z tradycjami

  • pracę z produktami znanej i renomowanej polskiej marki

  • cykliczne szkolenia podnoszące kompetencje sprzedażowe i produktowe

  • narzędzia pracy ( samochód, laptop, telefon komórkowy )

  • wsparcie innych działów (marketing, dział technologii i kontroli jakości)

  • atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń prowizyjnych

O nas

Cedat Sp. z o. o. - polski producent chemii budowlanej marki CEKOL, firma działająca na rynku od 30 lat.