Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno – handlowy

WIM Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • regularne wizyty u obecnych klientów

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • realizacja założonego planu sprzedaży

  • współpraca z firmami wykonawczymi

  • koordynowanie akcji marketingowych

  • kontrola należności klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • mile widziane doświadczenie handlowe w branży budowlanej

  • zdolności interpersonalne i organizacyjne

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne, prowizyjne warunki wynagrodzenia

  • program szkoleń

  • wsparcie organizacyjne w pierwszym kwartale (samochód, telefon)

  • dostęp do pakietów medycznych

  • umowa o współpracy na zasadzie b2b

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się producentem materiałów budowlanych. Siedziba i zakład produkcyjny Spółki znajdują się w centralnej części Polski. Nasze produkty są dostępne w najlepszych hurtowniach materiałów budowlanych i sklepach z materiałami wykończeniowymi. Poza rynkiem krajowym nasze materiały są eksportowane do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Rosji i na Ukrainę.

Przewiń do profilu firmy