Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

SELS sp. z o.o. spółka komandytowa

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne oraz sprzedaż produktów i rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej.

  • Utrzymywanie współpracy z obecnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych.

  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych.

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.

  • Analiza rynku pod kątem potrzeb klientów, możliwości sprzedażowych i działań konkurencji.

  • Praca w terenie – duża samodzielność organizacji pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (kierunek: automatyka i robotyka, elektronika, mechatronika lub pokrewne) – warunek konieczny.

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży (kontakty z klientami, przygotowywanie ofert i prezentacji, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych).

  • Doświadczenie w branży i znajomość rynku automatyki przemysłowej.

  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i projektów.

  • Umiejętność planowania i realizacji działań sprzedażowych.

  • Zorientowanie na wyniki sprzedaży.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej oferowanych produktów.

  • Predyspozycje handlowe i negocjacyjne.

  • Umiejętność samodzielnej pracy w terenie.

  • Otwartość, komunikatywność, kreatywność i indywidualne podejście do klienta.

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Stałą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Motywacyjny system wynagrodzeń.

  • Szkolenia w zakresie oferowanych produktów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy.

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w pracy.

O nas

Firma SELS, z ponad 35-letnim doświadczeniem na rynku automatyki przemysłowej, jest największym polskim producentem czujników zbliżeniowych oraz wyłącznym lub autoryzowanym dystrybutorem produktów renomowanych firm, m. in. czujników wizyjnych, ultradźwiękowych, optycznych, indukcyjnych, pojemnościowych, magnetycznych, enkoderów, etc. Nasza wieloletnia, konsekwentna praca nad rozwojem firmy jest powodem do uznania nas za stabilnego i wiarygodnego partnera.