Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

IM KRAKÓW S.C. MAREK IWA, SZYMON SZYPUŁA

umowa o pracę
5 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • obsługa przekazanego portfela klientów;

  • rozwijanie relacji z obsługiwanymi klientami, prowadzących do zwiększania skali współpracy z nimi;

  • sprzedaż profesjonalnych narzędzi poprzez obsługę zapytań przychodzących;

  • rozwój portfela klientów w poszczególnych segmentach branżowych;

  • aktywną sprzedaż w kanale B2B przede wszystkim do firm produkcyjnych i motoryzacyjnych;

  • utrzymywanie założonej aktywności i standardu pracy na zajmowanym stanowisku;

  • nadzór nad realizacją złożonych zamówień;

  • prowadzenie spotkań handlowych i przygotowywanie prezentacji oraz ofert;

  • rozwój i aktywną pracę nad bazą klientów w systemie CRM firmy;

  • raportowanie według standardów firmy;

Nasze wymagania

  • doświadczenie minimum 2 lata na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy lub Przedstawiciel Handlowy, w sektorze B2B;

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów/usług do firm produkcyjnych i motoryzacyjnych;

  • mile widziane szkolenia sprzedażowe;

  • szukamy osoby, która ma takie samo rozumienie czym jest samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • uczciwość, zaangażowanie i motywację do pracy;

  • umiejętność planowania i efektywnej organizacji własnego czasu pracy;

  • mile widziane wykształcenie techniczne;

  • mile widziana znajomość języka angielskiego;

  • mile widziana znajomość ERP Optima;

  • znajomość pakietu Ms Office;

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – szukamy profesjonalisty, z którym chcemy związać się na wiele lat;

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa plus system prowizyjno-premiowy);

  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop;

  • możliwość dołączenia do firmy obsługującej najlepsze zlecenia w naszej branży!

O nas

IM Kraków jest liderem na rynku sprzedaży profesjonalnych narzędzi. Od ponad 20 lat z powodzeniem pomagamy w doborze rozwiązań technicznych dla klientów przemysłowych i motoryzacyjnych.

Różnorodność naszej oferty produktowej pozwala na dużą elastyczność w realizacji zamówień i dostosowanie się do potrzeb klientów. Mocna pozycja na rynku umożliwia nam oferowanie bardzo korzystnych warunków cenowych.

Mamy kompleksową ofertę, jasną wizję, przemyślane procesy i model biznesowy, jednak potrzebujemy też wspaniałych ludzi do zespołu.