Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno – Handlowy – Manager (branża budowlana)

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    CT Service SA o stabilnej pozycji rynkowej zatrudni osobę na stanowisko:

    Doradca Techniczno – Handlowy – Manager
    (branża budowlana)
    Województwo : mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • Współpraca z architektami i głównymi wykonawcami
    • Opracowywanie i koordynowanie strategii rozwoju grupy produktowej
    • Prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych
    • Rozwijanie korzystnych, długofalowych relacji z kluczowymi klientami
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy

    Kluczowe wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego – współpraca z architektami
    • Komunikatywność i swoboda w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
    • Zdolność negocjacji
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Nastawienie zadaniowe, wysoka motywacja i determinacja w realizacji celów
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pracę w firmie planującej intensywny rozwój, otwartej na nowatorskie rozwiązania
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • Duży zakres dyspozycyjności
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop i telefon
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ"

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV krótkiej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.2016 r.poz.922)”.