Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

Agrima Maciejczyk Sp.J.O firmie

4 0006 000 brutto / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż asortymentu maszyn na powierzonym terytorium w oparciu o wyznaczone cele sprzedażowe,

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z obecnymi klientami firmy,

  • przygotowywanie ofert handlowych, podpisywanie zamówień i monitorowanie ich realizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne),

  • zbudowana sieć kontaktów handlowych w branży technicznej lub pokrewnej,

  • doświadczenie na stanowisku związanym z handlem (min. 1 rok),

  • umiejętność nawiązywania relacji handlowych,

  • wysoka kultura osobista,

  • gotowość do częstych wyjazdów w terenie i uczestnictwa w pokazach oraz wystawach rolniczych,

  • monitorowanie działań konkurencji, analiza rynku ciągników i maszyn rolniczych w obsługiwanym terenie,

  • samodzielność i własna inicjatywa

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazne w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • pakiet kompleksowych szkoleń u naszych dostawców,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego w zależności od osiąganych wyników,

  • narzędzia pracy : samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Agrima Maciejczyk Sp.J.

Firma AGRIMA Maciejczyk Sp. J. jest autoryzowanym dealer ‘em wielu renomowanych film rolniczych m. in. grupa AGCO (ciągniki FENDT i VALTRA), AMAZONE, FLIEGL, KONGSKILDE, KÖCKERLING. Firma o wieloletniej tradycji z doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze posprzedażowej w branży rynku maszyn rolniczych i komunalnych. Posiadamy dwa oddziały w woj. świętokrzyskim z punktami serwisowymi i sprzedażą części.

Przewiń do profilu firmy