Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy

Ruukki Polska Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój biznesu poprzez kompleksowe zarządzanie powierzonym rynkiem od fazy projektowania poprzez negocjowanie kontraktów, sprzedaż, nadzór nad realizacją projektu w segmencie lekkiej obudowy, fasad i dachów,

  • Współudział w rozwoju produktów, poprzez dostarczanie informacji o stopniu zadowolenia klienta z zawartych transakcji dotyczących usług produktowo – montażowych,

  • Analiza trendów rynkowych oraz produktowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu budowalnym,

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w segmencie sprzedaży materiałów budowlanych, B2B w branży budowalnej,

  • Osobowość pozwalająca, na efektywną komunikację w wysoce konkurencyjnym środowisku biznesowym z kontrahentami, klientami oraz partnerami biznesowymi,

  • Samoświadomość w zakresie mocnych stron, będących podstawą do dalszego rozwoju osobistego przekładającego się na wyniki biznesowe,

  • Otwartość, kreatywność, zdolności analityczne, bardzo dobra współpraca w zespole.

  • Preferowana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Pracę w mocnej, stabilnej organizacji stawiającej wysokie cele rozwojowe w aspekcie biznesowym jak i osobistym,

  • Pracę z najlepszymi ludźmi z branży, tworząc innowacyjne produkty oraz ponadprzeciętną jakość,

  • Pracę w zgranym zespole, stawiając na długoterminową współpracę, wzajemny szacunek oraz zrozumienie,

  • Pracę umożliwiającą podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Obszar pracy

wschodnia cześć województwa mazowieckiego, oraz województwo lubelskie

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy