Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

ML SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i obsługa klientów,

  • aktywna sprzedaż hurtowniom i instalatorom modułów i innych produktów z oferty firmy ML System

  • sporządzanie wycen i odpowiedzi na zapytania

  • współpraca z projektantami branżowymi i prowadzenie uzgodnień technicznych

  • techniczne wsparcie Działu Sprzedaży

  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, koordynowanie zawieranych umów

Nasze wymagania

  • Znajomość hurtowni elektrycznych i firm instalatorskich PV w podległym obszarze-obszar Polska północno-wschodnia.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Gotowość do częstych podróży i aktywnej sprzedaży

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Ogólna wiedza o fotowoltaice

  • Obsługa komputera wraz ze znajomością pakietu Microsoft Office

  • Sumienność, obowiązkowość, inicjatywa, samodzielność, umiejętność negocjacji

  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana obsługa programu Comarch ERP XL

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju osobistego

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Pakiety medyczne