Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy

ELKO BIS SYSTEMY ODGROMOWE O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywny rozwój sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

  • realizacja strategii sprzedaży wśród kluczowych klientów firmy (Grupy Sprzedażowe, Sieci Hurtowni, Dystrybutorzy)

  • wzrost sprzedaży wyrobów firmy Elko-Bis na podległym obszarze

  • zapewnienie najwyższych standardów bieżącej obsługi i utrzymywania kontaktów z obecnymi Klientami Firmy

  • sporządzanie ofert techniczno – handlowych

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • prowadzenie szkoleń produktowych i prezentacji w podległym regionie

  • monitorowanie rynku na którym działa ELKO-BIS oraz działań konkurencji

  • tworzenie raportów i sprawozdań

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość branży elektrycznej

  • minimum 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność, gotowość do odbywania częstych wyjazdów służbowych

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w rozwój firmy

  • bardzo dobre umiejętności analityczne

  • umiejętność tworzenia ofert i gotowych rozwiązań technicznych

  • umiejętność planowania, kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów,

  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa, otwartość na wyzwania oraz profesjonalizm w działaniu

  • ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne

  • prawo jazdy kat. B

  • stałe miejsce zamieszkania: woj. mazowieckie

To oferujemy

  • motywacyjny system wynagrodzenia

  • umowę o pracę

  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód służbowy, komputer, telefon)

  • udział w atrakcyjnych szkoleniach

  • atrakcyjny pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

ELKO BIS SYSTEMY ODGROMOWE

Spółka Elko-Bis Systemy Odgromowe powstała w 1998 roku we Wrocławiu. Skuteczna polityka handlowa,wysokie standardy produkcji i obsługi oraz dobór najlepszej kadry pozwoliły firmie dynamicznie rozwijać się i szybko zyskać pozycję lidera branży odgromowej w Polsce. Obecnie osprzęt odgromowy ELKO-BIS dystrybuowany jest przez najlepsze hurtownie elektrotechniczne i sklepy w kraju, a także zagranicą. Nieustannie poszerzamy rynki zbytu. Współpracujemy m.in. z Rosją, Litwą, Łotwą, Estonią, Białorusią, Ukrainą, Rumunią, Czechami, Słowacją i Szwajcarią. Ochrona odgromowa ELKO-BIS zabezpiecza wiele prestiżowych obiektów budowlanych i tysiące domów mieszkalnych.

Przewiń do profilu firmy