Doradca Techniczno - Handlowy

Devire

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, dostawcy materiałów budowlanych, poszukujemy aktualnie odpowiedniego Kandydata do objęcia stanowiska:

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiadał za doradztwo / konsulting techniczny dla uczestników rynku budowlanego. Do Twoich zadań należeć będzie wsparcie merytoryczne zespołu handlowego, monitorowanie rynku budowlanego oraz udział w pozyskiwaniu nowych kontraktów biznesowych. Będziesz promował produkty firmy wśród firm dewelopersko - inwestorskich, generalnych wykonawców, biur projektowo - architektonicznych. Do Twoich zadań należeć będzie także uczestnictwo w wydarzeniach i konferencjach branżowych.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku po stronie generalnego wykonawcy / dostawcy materiałów budowlanych / firmy konsultingowej / fit - out

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo / architektura)

  • Praktyczna wiedza w zakresie rynku budowlanego, aktualnych cen materiałów i usług

  • Doświadczenia we współpracy z uczestnikami rynku budowlanego (deweloperzy, inwestorzy, biura projektowo - architektoniczne, generalni wykonawcy, firmy podwykonawcze, dostawcy materiałów i usług, dystrybutorzy, etc.)

  • Wypracowane kontakty biznesowe wśród uczestników rynku budowlanego

  • Praktyka w doradztwie, konsultingu, sprzedaży materiałów budowlanych

  • Wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność budowania relacji biznesowych, nastawienie na realizację postawionych celów

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej połączona z umiejętnością pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy uzależniony od realizacji stawianych celów

  • Pracę w ujęciu hybrydowym

  • Szeroki pakiet benefitów

  • Możliwość pracy w zgranym zespole oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy