Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno Handlowy Mobilny

RENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Doradztwo techniczne, analiza potrzeb Klientów
  • Koordynowanie procesu wynajmu
  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów
  • Obsługa Klientów B2B
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, profesjonalnej obsłudze Klienta
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office)
  • Umiejętność ustalania priorytetów i dobrej organizacji pracy
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, ambicja, orientacja na wyniki
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach
  • Możliwość udziału w szkoleniach, rozwoju osobowego i awansu
  • Ciekawą pracę w dynamicznym, nastawionym na rozwój zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
  • Nowoczesne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

RENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Grupa Renta to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma w segmencie wynajmu sprzętu budowlanego. Powstała w 2016 w Finlandii, rozwinęła się z lokalnej spółki w istotnego gracza na rynkach nordyckich z ambicjami odegrania ważnej roli w innych krajach basenu Morza Bałtyckiego.

W kolejnym kroku, wychodząc poza kraje nordyckie, Renta utworzyła w Polsce spółkę, której celem jest zbudowanie ogólnopolskiej sieci oddziałów.

Doradca Techniczno Handlowy Mobilny, Kraków