Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy

GERPOL INSTALACJE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

GERPOL INSTALACJE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Parkowa 19

Mokronos Dolny (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanego asortymentu

  • Analiza i dobór rozwiązań projektowych w zakresie instalacji, tworzenie ofert i dokumentacji

  • Obsługa inwestycji w zakresie rzetelnej i fachowej informacji na temat oferowanych rozwiązań.

  • Pozyskiwanie nowych kontaktów oraz budowanie i utrzymanie stałych relacji sprzedażowych z istniejącymi i potencjalnymi klientami.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych projektów inwestycyjnych i klientów na powierzonym obszarze (spotkania handlowe)

  • Utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji posprzedażowych

  • Inicjowanie kontaktu z nieaktywnymi klientami

  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu strategii sprzedaży

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Bieżące raportowanie swojej pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – techniczne

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w branży budowlanej/technicznej/instalacyjnej

  • Doświadczenie w obsłudze inwestycji

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Wytrwałość w dążeniu do realizacji celu

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomości języka obcego w stopniu komunikatywnym (angielski lub niemiecki)

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość branży instalacyjnej/hydraulicznej

  • Znajomość budowy sieci wodnych, gazowych, kanalizacyjnych oraz instalacji przemysłowych

To oferujemy

  • Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę,

  • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzenia uwzględniający zaangażowanie i wyniki pracy,

  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,

  • Pakiet benefitów pracowniczych - dofinansowanie do karty sportowej Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie,

  • Atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od realizacji planów sprzedaży

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwości rozwoju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Niezbędne narzędzia pracy

www.gerpolinstalacje.eu

Firma GERPOL Instalacje Sp. Z O. O. Spółka Komandytowa – Hurtownia i dostawca elementów do budowy sieci wodnych, gazowych, kanalizacyjnych oraz instalacji przemysłowych.

Jesteśmy obecni na rynku od 1994 roku. Na nasz sukces składa się doświadczenie i kompetencje naszych pracowników, dzięki nim jesteśmy liderem w swojej branży!

Dołącz do nas!

W związku z ciągłym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Mokronos Dolny k/Wrocławia / Wrocław

Przewiń do profilu firmy