Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy

  • Nowe Miasto nad Pilicą, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-09-01

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DUON jest obecnie jednym z wiodących prywatnych dystrybutorów gazu ziemnego w Polsce, oraz najszybciej rozwijającym się sprzedawcą na krajowym rynku gazu. Spółka oferuje również przedsiębiorstwom kompleksowe rozwiązania energetyczne na bazie ekologicznych paliw. Naszą misją jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb energetycznych klientów poprzez produkty i usługi bazujące na gazie ziemnym.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w: Krośniewicach, oraz Nowym Mieście nad Pilicą
na stanowisko:

Jeżeli właśnie poszukujesz pracy, jesteś kreatywny, komunikatywny, ambitny i nie boisz się wyzwań - dołącz do naszego młodego i dynamicznego zespołu. Jeśli dodatkowo biegle poruszasz się w środowisku MS Office - prawdopodobnie jesteś tym kogo poszukujemy.

Główne zadania w pracy:

  • Obsługa Klientów;
  • Konserwacja i eksploatacja obiektów gazowych;
  • Przyjmowanie dostaw skroplonego gazu ziemnego;
  • Uczestnictwo przy budowie sieci i przyłączy gazowych;

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne;
  • Dyspozycyjność;
  • Kreatywność i inicjatywa w zakresie wykonywanych obowiązków;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Gotowość do podejmowania wyzwań i ciągłego rozwoju;
  • Znajomość MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

  • Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji urządzeń;
  • Uprawnienia w zakresie urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników do materiałów niebezpiecznych.

Oferujemy:

  • Ciekawą, stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej, działającą w kluczowej dla gospodarki branży energetycznej;
  • Atrakcyjne perspektywy dalszego rozwoju zawodowego.

Aplikacje należy składać za pomocą przycisku Aplikuj

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wszystkim osobom dziękujemy za zainteresowanie.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę DUON Dystrybucja S.A. z siedzibą w Wysogotowie przy ul. Serdecznej 8, 62-081 Przeźmierowo do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883)”. Jednocześnie informuję, iż swoje dane osobowe przekazuję dobrowolnie z możliwością dostępu do ich treści i poprawiania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się