Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy - Obsługa klienta

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ALUGRAF"S.C.BARBARA SKRZĄTEK, ROMAN SKRZĄTEKO firmie

  • Zawiła 57
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ALUGRAF"S.C.BARBARA SKRZĄTEK, ROMAN SKRZĄTEK

Zawiła 57

Kraków

Jesteśmy rodzinną firmą, działającą na rynku od ponad 25 lat.

Prowadzimy sprzedaż płyt z tworzyw sztucznych oraz wykonujemy usługi

z zakresu reklamy wizualnej oraz produkcji reklam i wyrobów z pleksi.

Poszukujemy obecnie nowej osoby do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży tworzyw sztucznych oraz usług
  • obsługa napływających zamówień i zapytań
  • przygotowanie produktów do sprzedaży – obsługa programu do rozkroju tworzyw
  • kontrola i monitorowanie przyjętych i wykonanych zleceń
  • sprawdzanie i przygotowanie nadesłanych przez Klientów plików do druku, frezowania itp.
  • przygotowywanie wizualizacji, projektowanie reklam
  • przygotowywanie plików do frezowanie cnc
  • współpraca z działem produkcji reklam
  • przygotowywanie graficznych plików produkcyjnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomości programu Corel Draw
  • zmysłu technicznego
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • dokładności i zaangażowania
  • umiejętności współpracy
  • sumienności oraz dynamizmu w realizacji zadań

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie w trybie 8 godzinnym ( poniedziałek do piątek )
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pakiet medyczny

Ogłoszenie archiwalne