Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno–Handlowy – Odnawialne Źródła Energii

ENERGIAPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

13 00030 000 brutto / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów, planowanie i organizowanie spotkań

  • dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta

  • przygotowywanie kalkulacji i ofert

  • sprzedaż usług firmy (instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła i ładowarki samochodowe)

  • realizacja planu sprzedażowego

  • raportowanie pracy – w stopniu minimalnym – interesuje nas wynik!

  • kreowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy oraz dbanie o wysokie standardy obsługi klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie i znajomość rynku OZE, zwłaszcza fotowoltaiki – warunek konieczny!

  • komunikatywność, kultura osobista i mobilność

  • sprzedaż na poziomie minimum 30 kWp miesięcznie po okresie wdrożeniowym

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o preferowany wariant

  • wynagrodzenie podstawowe nie mniejsze niż 3500 netto

  • prowizja bez górnej granicy

  • przejrzyste warunki i korzystny system rozliczeń – minimum 200zł netto za 1 kWp

  • możliwość awansu na stanowisko managerskie

  • pracę na najlepszych komponentach (moduły, falowniki, konstrukcja i zabezpieczenia AC/DC)

  • profesjonalne szkolenie z zakresu fotowoltaiki

  • wsparcie działu projektowego i technicznego

  • wsparcie marketingowe

  • swoboda działania na samodzielnie wybranym terenie

  • narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód – do użytku prywatnego)

  • prywatną opiekę medyczną po okresie wdrożeniowym

  • kursy języków obcych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy z powodzeniem realizują projekty fotowoltaiczne dla Klientów indywidualnych i biznesowych.

Jako Grupa DLM TECH, EnergiaDom i EnergiaPort od 10 lat tworzymy rynek fotowoltaiczny na terenie UE - ponad 850 MW udokumentowanych instalacji. Dokonaliśmy tego współpracując z największymi deweloperami na terenie Niemiec, Holandii, Belgii, jednakże mapa naszych inwestycji jest znacznie rozleglejsza.

Zainteresowanych współpracą, którzy chcieliby zapoznać się z naszym portfolio zachęcamy do kontaktu w ramach procesu rekrutacyjnego.

Przewiń do profilu firmy

PROGNOZOWANE ZAROBKI

Prognozowane zarobki z uwzględnieniem podstawy:

15 kWp - 5000 netto

25 kWp - 7250 netto

35 kWp - 10500 netto

45 kWp - 13000 netto

55 kWp - 16500 netto

Klienci B2B powyżej 30 kWP - 2% wartości kontraktu netto plus premia