Doradca Techniczno-Handlowy - oleje, smary i płyny eksploatacyjne

MAXOL Sp. z o.o.O firmie

  • Suchedniów, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MAXOL Sp. z o.o. - Autoryzowany Dystrybutor olejów i płynów eksploatacyjnych takich marek jak Castrol, Total, ELF, Lotos, Shell poszukuje kandydata na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy – oleje, smary i płyny eksploatacyjne
Teren działania: świętokrzyskie, łódzkie,
mazowieckie, podkarpackie, śląskie , małopolskie, lubelskie
Miejsce zatrudnienia: Suchedniów

GŁÓWNE ZADANIA:

  • sprzedaż produktów branży olejowej do firm przemysłowych
  • pozyskiwanie nowych Klientów i rozwój współpracy z istniejącymi Klientami
  • tworzenie i realizacja celów sprzedażowych
  • doradztwo techniczne w zakresie produktów czołowych producentów środków smarnych
  • przeprowadzanie testów środków smarnych u Klientów

WYMAGANIA:

  • wcześniejsze doświadczenie w branży olejowej, technicznej lub przemyśle będzie mile widziane
  • znajomość zagadnień związanych ze środkami smarnymi w procesach produkcyjnych
  • znajomość rynku Klientów przemysłowych będzie dodatkowym atutem
  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub inne poparte wymaganym doświadczeniem
  • umiejętność efektywnego planowania i działania w oparciu o wyznaczone cele
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie i gotowość do pracy mobilnej
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie olejowej o długiej tradycji rynkowej
  • stałą współpracę z wiodącymi producentami środków smarnych
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie zawierające atrakcyjny system motywacyjny zależny od wyników pracy
  • narzędzia pracy wspierające wykonywanie zadań: samochód osobowy, laptop, telefon
  • przed podjęciem zatrudnienia szkolenia wprowadzające do podjęcia pracy, później możliwość rozwoju zawodowego
  • praca od poniedziałku do piątku w nienormowanych godzinach

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy