Oferta pracy

Doradca techniczno - handlowy

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Firma, jest jedną z największych sieci hurtowni grzewczych, instalacyjnych i sanitarnych w Polsce. Od 32 lat wspiera Klientów przy dokonywaniu, jak najlepszych wyborów przez profesjonalne doradztwo w zakresie instalacji. Obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko

Doradca Techniczno – Handlowy

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo techniczne Klientów

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

  • Analiza rynku dotycząca konkurencji i potencjału nowych inwestycji

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy oraz wspieranie działań promocyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego handlowca lub doradcy w branży budowlanej

  • Wykształcenie średnie

  • Mile widziana znajomość branży sanitarnej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zaangażowanie

Pracodawca oferuje

  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilną pracę z możliwością awansu zawodowego/finansowego

  • Wynagrodzenie do uzgodnienia bezpośrednio z Kierownikiem

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku (7.00 – 15.00 lub 8.00 – 16.00)

  • Wolne weekendy

  • Niezbędne narzędzi do pracy, w tym auto służbowe

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i wsparcie całego zespołu

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to ostrołęcka firma zajmująca się marketingiem personalnym oraz rekrutacją pracowników i brygad podwykonawczych dla Klientów w Polsce i za granicą. Pracujemy pod markami www.pracownicybudowlani.pl oraz www.brygadybudowlane.pl.

Przewiń do profilu firmy