Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno - handlowy

Alfa i Omega sp. z o.o. sp. k.

5 0007 000 brutto / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów na powierzonym terenie (obszar jednego dedykowanego województwa).

  • Umawianie i przeprowadzanie spotkań z klientami.

  • Przygotowywanie i przekazywanie ofert handlowych po spotkaniach z klientami.

  • Sprzedaż produktów z asortymentu firmy do pozyskanych klientów.

  • Aktywna sprzedaż doradcza na terenie dedykowanego województwa, oznacza to, że sam/ sama prowadzisz prospecting mający na celu pozyskanie klienta (cold call, cold mail).

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w cyklicznych szkoleniach produktowych organizowanych przez pracodawcę i partnerów handlowych.

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

  • Codzienne raportowanie pracy w systemie CRM.

  • Uzupełnianie bazy klientów w CRM.

  • Doradztwo w zakresie doboru i dostaw środków ochrony indywidualnej.

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami.

  • Praca w systemie Home – Office na terenie powierzonego województwa.

  • Stanowisko wymaga sporadycznych delegacji.

Podział czasu pracy
70%

Spotkania z klientami

30%

Praca biurowa

Nasze wymagania

  • 3- letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, w szczególności do firm produkcyjnych i przemysłowych.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych.

  • Udokumentowany przebieg kariery zawodowej.

  • Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy.

  • Prawo jazdy Kat. B, min. 3-letnie doświadczenie w kierowaniu pojazdem.

  • Wysoka gotowość do podróżowania.

  • Znajomość Programu MsOffice.

  • Wykształcenie wyższe, min. licencjat.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat, na podstawie umowy o pracę.

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej (od 5 000 brutto) oraz comiesięcznej prowizji od wyników sprzedaży.

  • Trzynastą pensję (po spełnieniu warunków regulaminu).

  • Świadczenie wakacyjne wypłacane przed urlopem wypoczynkowym.

  • Możliwość wykorzystywania auta służbowego do celów prywatnych.

  • Dużą samodzielność działania.

  • Pełen dostęp do firmowego know-how.

  • Szkolenie wdrażające oraz cykliczne szkolenia podnoszące kompetencje.

  • Specjalistyczne szkolenia z zakresu technik sprzedaży, języka korzyści i badania potrzeb klienta.

  • Możliwość awansu w strukturach organizacji.

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych, m.in. samochód, komputer, telefon.

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego (koszt własny pracownika).

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • 13 pensja

  • świadczenie wakacyjne

Etapy rekrutacji:

  • Wstępna selekcja spośród nadesłanych zgłoszeń.

  • Krótki wywiad telefoniczny.

  • Rozmowa techniczna z liderami działów: HR i sprzedaży.

  • Informacja zwrotna.

Przeczytaj czym będzie się zajmować osoba na stanowisku doradcy techniczno-handlowego.

Na nudę na pewno nie będziesz narzekać. Nasi klienci reprezentują branże, które pozytywnie Cię zaskoczą.

Chcielibyśmy poszerzyć nasz dział sprzedaży o województwa: podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, opolskie, warmińsko-mazurskie i śląskie.

Mieszkasz w którymś z wyżej wymienionych województw? Masz doświadczenie w sprzedaży B2B? Aplikuj, może to miejsce czeka na Ciebie?

Przewiń do profilu firmy