Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

LAZZONI GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę
3 70010 200 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 90011 300 netto (+ VAT) / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż maszyn Lazzoni Group zgodnie ze standardami

  • Dbanie o naszych aktualnych klientów oraz nieustanne rozwijanie portfela nowych nabywców

  • Współpracę z innymi działami firmy – pełne i efektywne przekazywanie informacji

  • Żeby ułatwić Ci realizację wyniku sprzedażowego otrzymasz dostęp do leadów sprzedażowych od firmy Lazzoni Group.

Podział czasu pracy
80%

Spotkania z klientami

20%

Prace biurowe

Nasze wymagania

  • Szukamy osób, które posiadają kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży maszyn stolarskich i potrafią zarządzać swoim procesem sprzedaży w taki sposób, żeby osiągać założone wyniki sprzedażowe.

  • Idealna osoba powinna przede wszystkim cechować się wysoką kultura osobistą oraz posiadać na dobrym poziomie znajomość metod oraz technik sprzedaży.

  • Jesteśmy otwarci na osoby, które nie posiadają doświadczenia sprzedażowego ale dysponują wiedzą techniczną związaną z obróbką drewna i płyty oraz chcą się rozwijać w szeregach Naszej firmy.

To oferujemy

  • Pracując na stanowisku Przedstawiciela Techniczno-Handlowego dla Lazzoni Group otrzymasz NAJWYZSZE WYNAGRODZENIE W BRANŻY składające się z: Podstawy i Systemu prowizyjnego – (% od sprzedaży, brak górnej granicy wynagrodzenia)

  • Wszelkie narzędzia potrzebne do pracy w tym samochód, komputer, telefon.

  • Karta firmowa na pokrycie bieżących kosztów

  • Dostęp do innowacyjnej wiedzy i technologii oraz szkolenia, wpływające na podniesienie Twoich kwalifikacji

  • Wsparcie od konkretnych osób z wszystkich działów naszej firmy począwszy od Serwisu a kończąc na Marketingu – co przekłada się np. na możliwość organizacji pokazów dla klientów lub wsparciem w tworzeniu indywidualnych ofert.

  • Udział w międzynarodowych targach w Polsce i za granicą.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Czym się wyróżniamy?

Pracując w naszej firmie otrzymasz NAJWYŻSZE WYNAGRODZENIE W BRANŻY oraz REALNĄ MOŻLIWOŚĆ AWANSU w strukturach firmy. W związku z intensywnym rozwojem firmy tworzymy wiele nowych miejsc pracy na które promujemy w pierwszej kolejności osoby już będące pracownikami Lazzoni Group.

Gdzie będziesz pracować?

Praca doradcy to główne działania w terenie. Po okresie wdrożenia otrzymasz swój teren na wyłączność i będziesz za niego odpowiedzialny. Nasi specjaliści w 80% swojego czasu pracują z klientami a pozostałe 20% czasu zajmują im działania związane z organizacją procesu sprzedaży.

Jesteśmy polskim producentem wiertarek przemysłowych stworzonych dla branży meblarskiej. Specjalizujemy się w zakresie wiertarek przelotowych, wiertarek CNC, głowic wiertarskich a także automatyzacji procesu wiercenia. Oprócz szerokiego wachlarza produktów w standardowej konfiguracji tworzymy unikalne urządzenia i podzespoły dedykowane indywidulanym potrzebom klientów.

Przewiń do profilu firmy