Logo Pracuj.pl

Doradca techniczno-handlowy

AIC Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę (sprzedażB2B), aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie Klientów, stała rozbudowa sieci dystrybucji.
  • Profesjonalne doradztwo techniczne, prowadzenie szkoleń produktowych.
  • Prezentacja produktów firmy na bezpośrednich spotkaniach z Klientami.
  • Udział w targach branżowych, seminariach, konferencjach, reprezentowanie i promocja firmy i jej produktów.
  • Monitorowanie rynku: prowadzenie analiz możliwości popytowo – podażowych, monitoring działalności oraz oferty konkurencji, identyfikacja nisz rynkowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży przemysłowej, praktyka w prowadzeniu rozmów handlowych, prezentacji produktów technicznych.
  • Wykształcenie techniczne (obszary inżynierii sanitarnej, automatyki, mechaniki, inżynierii elektrycznej i elektrotechnicznej).
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu (praca w terenie, konieczność samomotywacji do realizacji założonych planów sprzedaży).
  • Znajomość systemów typu CRM.
  • Udokumentowane sukcesy w zakresie sprzedaży.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz prowizyjnej uzależnionej od wyników sprzedaży.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer przenośny, telefon).

AIC Polska Sp. z o.o.

AIC Polska – dystrybutor kotłów kondensacyjnych ze stali nierdzewnej wykonanych w polskiej fabryce.

Doradca techniczno-handlowy, Opole